فروش لوستر
خانه / لوستر / عرضه کننده لوستر شاخه ای در بازار

عرضه کننده لوستر شاخه ای در بازار

لوستر شاخه ای یکی از پر طرفدار ترین محصولات روشنایی محسوب می شود که بر اساس شکل ظاهری، جنس بدنه، برند سازنده در انواع و اقسام مختلفی تولید می شود که هر یک از انواع آن ها متقاضیان ویژه‌ ای را به خود اختصاص داده‌ اند. در ایران تولید کنندگان بسیاری به تولید این محصول فعالیت دارند و آن را در درجات کیفی متفاوتی در بازار عرضه می کنند.

عرضه کننده لوستر شاخه ای در بازار

خصوصیات انواع لوستر شاخه ای

خصوصیات انواع لوستر شاخه ایخصوصیات لوستر شاخه ای از جمله فاکتور هایی است که اکثر خریداران باید به طور کامل آن را مورد بررسی قرار دهند تا بتوانند با ویژگی های محصول مورد نظر خود، به طور کامل آشنا شوند و پس از اطمینان از کیفیت مد نظر شان اقدام به خریداری آن کنند.

لوستر شاخه همان طور که از نامش پیدا است، از چند شاخه تشکیل می ‌شود که بر روی این شاخه ‌ها، شعله ‌های لوستر قرار دارد. همچنین لوستر ها بر اساس تعداد شاخه هایشان سایز بندی می ‌شوند.

از دیگر خصوصیات و مشخصه های این محصول جنس بدنه آن ها می باشد. لوستر های شاخه ای از مواد مختلفی مانند برنز، کریستال، برنج و همچنین آلومینیوم ساخته می شوند که نمونه های آلومینیومی معمولاً کیفیت پایین ‌تری نسبت به سایر لوستر های فلزی دارند.

نکته ای که قابل ذکر است این است که این نوع لوستر ها معمولاً برای فضایی که ارتفاع کوتاهی دارند، در نظر گرفته نمی شوند و معمولاً برای محیط هایی به کار می ‌روند که دارای سقف بلندی هستند و تنها می ‌توانند در این گونه فضا ها تأثیر به سزایی بگذارند و خریداران باید هنگام خرید به این ویژگی محصول توجه داشته باشند.

لوستر های شاخه ای در دو نوع دیواری و سقفی تولید می ‌شوند که لوستر های شاخه ای سقفی، نورپردازی بسیار مناسبی دارند و می ‌توان برای اتاق های پذیرایی و نشیمن از آن ها استفاده کرد و زیرا این نوع لوستر ها نور را به صورت یکنواخت و یکسان در تمامی جهات پخش می کنند و فضایی دلنشین را برای افراد فراهم می‌ کنند.

همچنین با توجه به این که لوستر های شاخه ای طراحی کلاسیک و زیبایی دارند، می‌ توان از آن ها به عنوان عنصری دکوراتیو برای زیباتر کردن محیط استفاده کرد.

یکی دیگر از خصوصیات لوستر های شاخه ای که بر میزان نوردهی شان بسیار تاثیر گذار است، تعداد لامپ هایی است که در طراحی آن ها در نظر گرفته شده است. لوستر های شاخه ای معمولاً بر اساس تعداد سر پیچ هایی که درونشان به کار رفته است در انواع مختلفی دسته بندی می شوند. لوستر هایی که سایز بزرگی دارند، لامپ های بیشتری درونشان به کار می ‌رود.

اما نکته ‌ای که قابل توجه است این است که درون این لوستر ها سرپیچ های کوچکی کار گذاشته می ‌شود تا طبق آن سرپیچ ها نیز لامپ های ظریف تری در لوستر به کار رود. زیرا اگر از لامپ های بزرگ درون این لوستر ها استفاده شود، دیگر ظرافت و زیبایی آن ها به چشم نمی‌ آید و لامپ های بزرگ تاثیر منفی در زیبایی این محصول می گذارند.

لوستر شاخه ای به چه شکل می باشد؟

به طور معمول شکل لوستر ارتباط تنگاتنگ و مستقیمی با سبک دکوراسیون فضای داخلی دارد و انواع لوستر شاخه ای بر اساس نوع سبک دکوراسیون فضایی که در آن قرار می گیرند از نظر شکل ظاهری در دسته بندی های متفاوتی قرار می گیرند.

به طور مثال یکی از انواع لوستر های شاخه ای آن دسته ای هستند که شکل ظاهری آن ها بر اساس سبک کلاسیک طراحی شده است که به آن ها لوستر های شاخه ای کلاسیک نیز می‌ گویند. این نوع لوستر ها، دارای جزئیات و ظرافت بیشتری در طراحی و شکل ظاهری خود هستند و می توانند فضای اطراف خود را به فضایی مجلل و شیک تبدیل کنند. در واقع لوستر های کلاسیک ظاهری سنتی دارند و مناسب برای فضا هایی هستند که دارای دکوراسیونی سنتی و کلاسیک می باشند.

لوستر های شاخه ای مدرن نیز از دیگر انواع این محصولات هستند که در طراحی آن ها از سبک مدرن الهام گرفته شده است. در واقع این نمونه لوستر ها، دارای ظاهری ساده و بدون جزئیات هستند و تمام زیبایی آن ها در همین سادگی شان است. به همین دلیل می توانند با تمامی المان ‌های موجود در فضای اطراف خود هماهنگ شوند و این هماهنگی باعث ایجاد فضایی زیبا و شیک می شود.

لوستر های شاخه ای مدرن از لحاظ جنس بدنه نیز در انواع چوبی، برنزی و کریستالی تولید می‌ شوند که هر یک از آن ها طرفداران ویژه‌ ای را به خود اختصاص داده ‌اند.

لوسترهای شاخه ای فانتزی یکی دیگر از اشکال محصولات روشنایی هستند که نسبت به لوستر های مدرن و کلاسیک دارای تنوع بیشتری می باشند و می توان از آن ها در فضا های مختلف چه کلاسیک و چه مدرن استفاده کرد. همچنین نمونه‌ای از این نوع لوستر ها در اشکال کودکانه طراحی شده‌ اند و درون آن ها رنگ هایی بسیار شاد به کار رفته است و مناسب برای دکوراسیون اتاق کودکان محسوب می‌ شوند.

مراحل نصب لوستر شاخه ای

مراحل نصب لوستر شاخه ایروش نصب لوستر بسیار ساده است و برای نصب آن احتیاجی به افراد متخصص نیست. تنها کافی است که افراد مراحل نصب لوستر شاخه ای را به طور کامل آموزش ببینند. سپس به راحتی می توانند به تنهایی این محصول را در محل مد نظرشان نصب کنند.

اولین و مهم ترین قدم در مراحل نصب لوستر نصب قلاب و زنجیر برای نگهداری آن می باشد. اگر ساختمان مد نظرتان نیمه کاره است بهتر است این زنجیر را به تیر آهن سقف وصل کنید. اما اگر در یک منزل آماده قصد دارید لوستر را نصب کنید، باید از ابزاری تحت عنوان رول بولت برای نصب زنجیر به سقف استفاده کنید.

رول بولت ها در اندازه های مختلفی موجود می باشند که شما با توجه به وزن لوستر می‌توانید نمونه ای مناسب از آن ها  را انتخاب کنید. اگر لوسترتان سنگین است باید از رول بولت های بزرگ تری استفاده کنید.

برای نصب رول بولت ها به سقف ابتدا با دریل سقف را سوراخ کنید و سپس رول بولت را با فشار کم داخل سوراخ قرار دهید. قسمت چنگک رول بولت را با انبردست بچرخانید تا پره های آن در سقف باز شود و درون سقف ثابت و محکم باقی بماند. سپس لوستر را به چنگک وصل کنید و سیم هایی که از کلید برق به لوستر ربط دارند را به آن متصل کنید.

سیم های برقی که برای لوستر ها در نظر گرفته شده است، سه رشته سیم می باشد. وجود این سه سیم به خاطر این است که افراد برق کار معمولاً برای خاموش و روشن کردن لوستر ها کلید دو پل را در نظر می ‌گیرند و به دلیل این که بسیاری از لوستر ها در دو مرحله روشن می شوند، سه سیمی که در این محصول قرار دارد دو تای آن فاز و یکی از آن ها نول می باشد که افراد با کمک فازمتر به راحتی می توانند آن ها را تشخیص دهند.

اما اگر از لوستر مد نظر شما فقط دو رشته سیم خارج شده باشد، نشان دهنده این است که لوستر از نوع یک پل می باشد و باید به یکی از رشته ها فاز و به رشته دیگر نول وصل کرد.

بارزترین ویژگی لوستر شاخه ای

بارزترین ویژگی لوستر شاخه ای که اکثر خریداران به آن توجه ویژه ای نشان می دهند، نحوه نورپردازی آن ها است. شکل ظاهری لوستر های شاخه ای در سه نوع سر بالا، سر پایین و خوابیده تقسیم ‌بندی می‌ شود که نوع نوردهی آن ها نیز وابسته به شکل ظاهری آن ها است.

لوستر شاخه ای سر بالا، نور را به طرف بالا انتشار می دهند و در نتیجه سقف علاوه بر فضای اطراف روشن می شود. اما در لوستر های سر پایین با توجه به این که شعله ها و شاخه های لوستر به سمت پایین می باشدف بخش پایینی اتاق روشن می شود و سقف تاریک تر خواهد بود.

لوستر های شاخه ای خوابیده، شاخه هایشان به موازات سقف می باشد که اصطلاحاً به آن ها لوستر های سقفی نیز می گویند. نورپردازی این نوع لوستر ها به سمت دیواره اتاق ها می باشد. همچنین نور یکنواخت و متعادلی را در فضا پخش می ‌کنند.

از دیگر بارزترین ویژگی های لوستر های شاخه‌ ای،  ابعاد آن ها است که یکی از مهم ترین معیار ها برای خریداران محسوب می شود. در واقع همواره باید خریداران هنگام خرید این محصول به تناسب میان ابعاد لوستر با ابعاد فضای مد نظر خود، توجه داشته باشند.

لوستر شاخه ای در چه محل هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟

لوستر شاخه ای در چه محل هایی مورد استفاده قرار می گیرد؟نوع کاربری لوستر های شاخه ای از جمله عواملی است که باعث شده است این محصول در انواع مختلفی تولید شود. در واقع نوع کارایی این لوستر ها ارتباط مستقیمی با میزان نوردهی شان دارد. به طور مثال برخی از انواع لوستر های شاخه ای برای اتاق خواب ها طراحی شده اند و از آن ها نمی‌ توان در مکان‌ های دیگری مانند پذیرایی و آشپزخانه و یا اتاق های کار استفاده کرد.

به طور مثال نوردهی لوستر هایی که برای اتاق خواب طراحی و تولید شده اند، به گونه ای است که نوری بسیار لایت و ملایمی را در فضا پخش می کنند. دلیل آن هم این است که اتاق خواب محلی برای استراحت می باشد و افراد هنگامی که روزی سخت و طولانی را پشت سر گذاشته اند، تنها استراحت در اتاق خوابشان می تواند آن ها را آرام کند. همچنین نوع نوردهی در اتاق ها از جمله مهم ترین فاکتور هایی است که در میزان آرامش و انرژی این نوع فضاها تاثیر گذار است.

همچنین برخی از انواع لوستر های شاخه ای به عنوان منبع اصلی نوردهی در فضا ها طراحی شده‌ اند و معمولاً از آن ها برای نور دهی فضا هایی مانند پذیرایی ها و سالن های اصلی استفاده می کنند. در واقع این لوستر ها علاوه بر این که نوردهی مناسبی دارند، نیز عنصری دکوراتیو برای فضا به حساب می‌ آیند و می ‌توانند تاثیر بسیار مثبتی در زیبایی محیط داشته باشند.

با توجه به این موضوع تولید کنندگانی که به تولید لوستر های شاخه ای مخصوص فضاهایی مانند پذیرایی، فعالیت دارند این محصولات را در نهایت سلیقه و خلاقیت تولید می کنند تا بتواند زیباذترین لوستر را در اختیار خریداران قرار دهند.

نور دهی لوستر های پذیرایی به گونه ای است که می تواند نور را به صورت یکسان و یکنواخت در تمامی زاویه ها در فضا پخش کنند و نور مورد نیاز را برای افراد فراهم می کنند.

معمولاً لوستر های شاخه ای که برای پذیرایی طراحی شده اند، جزو پر فروش ترین نوع لوسترها محسوب می شوند و اکثر افراد علاوه بر خاصیت نوردهی این محصول، آن را به عنوان عنصری برای زیباتر کردن محیط اطراف خود، انتخاب می ‌کنند.

نور مناسب لوستر شاخه ای برای منزل

منزل هر فرد محلی برای امنیت و آرامش آن محسوب می‌شود. از همین جهت میزان انرژی و آرامش درون خانه می تواند خستگی کل روز افراد را از تن آنان بیرون بیاورد. نکته ای که لازم به ذکر است این است که از جمله عوامل موثر در میزان آرامش و انرژی منازل نوع نورپردازی در آن ها می باشد.

نور مناسب لوستر یکی از اصلی ترین عوامل تاثیرگذار در نورپردازی منازل می باشد و می تواند سطح انرژی فضای داخلی ساختمان ها را تا حد قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد.

اتاق نشیمن از جمله فضا هایی است که افراد در طول روز بیشتر زمان خود را درون آن سپری می کنند. از همین جهت این نقطه از منازل باید نورپردازی مناسبی داشته باشد. افراد می توانند برای ایجاد یک نقطه مرکزی و پر کردن فضای خالی این نقطه از منزل، از یک لوستر سقفی استفاده کنند. لوستر های سقفی ۵ شاخه و یا ۸ شاخه می تواند گزینه مناسبی برای این نوع از فضا ها باشد زیرا میتوانند نور را به صورت یکنواخت در تمامی جهاد پخش کنند.

اما اتاق های خواب منازل از جمله مکان هایی هستند که افراد از آن ها برای خوابیدن و استراحت کردن استفاده می کنند. از همین جهت نورپردازی آن ها باید به صورت ملایم و ظریف باشد. لذا برای نورپردازی اتاق خواب، افراد می‌توانند از نمونه لوستر های شاخه ای دیواری استفاده کنند. زیرا نوردهی لوستر های دیواری به صورت نقطه ای می باشد و نور ظریفی را در فضا ایجاد می‌ کنند که فضای اتاق را به فضایی رمانتیک و آرامش بخش تبدیل می‌ کنند.

عرضه بهترین لوستر شاخه ای در بازار

عرضه بهترین لوستر شاخه ای در بازاربا توجه به این که لوستر های شاخه ای در انواع متنوعی تولید می شوند و نیز دارای زیبایی منحصر به فردی در طراحی شان هستند، لذا طرفداران بسیاری را در سراسر کشور به خود اختصاص داده اند و همواره متقاضیان این محصول رو به افزایش است.

با توجه به این موضوع نحوه عرضه لوستر شاخه‌ ای از جمله موضوعاتی است که همواره مورد توجه تولید کنندگان این محصول قرار دارد. زیرا آنان می‌ خواهند محصولاتشان به صورت یکنواخت و به راحتی در دسترس مصرف‌کنندگان قرار بگیرد.

ازهمین جهت آنان نمایندگی هایی را برای عرضه محصولات خود در اقصی نقاط کشور در نظر می‌گیرند و محصولات خود را به صورت مستقیم به نمایندگی‌ ها ارسال می‌ کنند و این عرضه کنندگان طبق سفارشات مشتریان انواع لوستر های شاخه‌ ای را در بالاترین و بهترین کیفیت در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌ دهند.

مطلب پیشنهادی

شرکت تولیدی لوستر سنتی با قیمت مناسب

لوستر سنتی یکی از انواع محصولات روشنایی است که نسبت به سایر لوستر های امروزی و مدرن جزئیات و ظرافت بیشتری در ظاهر خود دارد. همچنین قیمت این لوستر ها نسبت به لوس

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما