فروش لوستر
خانه / لوستر / فروش لوستر حبابی در بازار

فروش لوستر حبابی در بازار

فروش لوستر حبابی به میزان بالایی در بازار انجام می گیرد. البته لوسترهای حبابی به نوبه خود اقسام مختلفی داشته و در موارد زیادی از جمله اندازه، تعداد حباب ها، نوع نورپردازی با هم تفاوت دارند. به طور کلی لوستر حبابی از بهترین های حوزه خود بوده و برای زیباسازی یا تزئین بخش های مختلف منزل می توان از آن استفاده کرد.

فروش لوستر حبابی در بازار

راهنمای انتخاب لوستر حبابی

راهنمای انتخاب لوستر حبابیامروزه اکثر مردم به شکل ظاهری و جلوه محل زندگی یا کار خود بیش از پیش اهمیت می دهند؛ زیرا هر کدام از این مکان ها به نوبه خود مهم بوده و محلی هستند که انسان ساعت های متوالی در آنها به سر می برد. حفظ نظم و ظاهر یک فضا از جنبه های مختلف مهم بوده و در دراز مدت بر روحیه افراد تاثیر می گذارد.

یکی از مهم ترین مسائلی که مردم باید به آن توجه کنند؛ نحوه نورپردازی خانه و محل کار می باشد. لوسترها، لوازم الکتریکی بسیار شیک، مدرن و زیبایی هستند که علاوه بر ساطع کردن نور از خود به تزئین محیط نیز کمک می کنند.
اغلب لوسترها به گونه ای طراحی شده اند که از سقف آویزان می شوند. می دانیم که این لوازم از جنبه های مختلف تنوع داشته و به اشکال گوناگون قابل طبقه بندی هستند.

در میان انواع و اقسام لوسترهای موجود در بازار، لوستر حبابی، جایگاه ویژه ای دارد. همان طور که از نام کالا تا حدودی مشخص است؛ لامپ هایی که به منظور نورپردازی در این لوستر به کار رفته اند؛ توسط حباب هایی احاطه شده اند. این گونه لوسترها در عین سادگی، بسیار شیک بوده و به نوبه خود تنوع قابل توجهی دارند.

یک سری راهنمایی های کلی در خصوص انتخاب لوستر حبابی وجود دارد. مهم ترین نکته این است که سیستم نورپردازی و لامپ های به کار رفته در آن در سطح مطلوبی قرار داشته باشند. معمولاً لامپ های اس ان دی یا ال ای دی، بسیار مناسب بوده و علاوه بر نوردهی صحیح برای حفظ سلامت چشم نیز بهتر هستند.
علاوه بر این در هنگام انتخاب لوستر حبابی باید حجم فضا، کوتاهی یا بلندی سقف و سازگاری لوستر با دکوراسیون محیط را مد نظر قرار داد.

تفاوت عمده انواع لوستر حبابی

تفاوت عمده انواع لوستر حبابی تفاوت عمده انواع لوستر حبابی به اندازه و تعداد حباب ها مربوط می شود.
به علاوه این لوسترها از جنبه های زیر با هم فرق دارند:

  • نوع لامپ های به کار رفته
  • تعداد لامپ های لوستر حبابی
  • جنس حباب های لوستر
  • نحوه نصب لوستر (چسبان به سقف، آویز و …)
  • نحوه نورپردازی
  • محل ساخت لوستر حبابی
  • مارک یا برند لوستر حبابی

میزان روشنایی و نوری که یک لوستر حبابی در فضا ایجاد می کند؛ بسیار مهم می باشد زیرا در صورت داشتن نور کافی، می توان بخشی از فضا را با استفاده از آنها روشن کرد. به این ترتیب نیاز کمتری به نصب لامپ و مهتابی های دیگر وجود خواهد داشت.

امروزه انواع و اقسام لوستر حبابی را با توجه به محل نصب آنها طراحی می کنند. مثلاً مدل لوسترهای مخصوص اتاق خواب با لوسترهای پذیرایی فرق دارند.
هر کدام از اینها نیز به نوبه خود اقسام گوناگونی را شامل می شوند زیرا برای سالن های بزرگ، می توان از یک عدد لوستر سقفی بسیار بزرگ یا چند عدد لوستر متوسط در کنار یکدیگر استفاده کرد اما به عنوان مثال لوسترهای بسیار بزرگی (دارای حباب های زیادی) که به سقف می چسبند؛ برای اتاق های پذیرایی یا آشپزخانه های کوچک چندان مناسب به نظر نمی رسند.

میزان روشنایی لوستر حبابی

میزان روشنایی لوستر حبابیمیزان روشنایی لوستر حبابی، یکی از مسائلی است که بر میزان فروش و البته قیمت این کالا تاثیر می گذارد. چرا که لوستر در اصل وسیله ای جهت نوردهی به مکان محسوب شده و زیبایی آن، جنبه فرعی دارد. البته در حال حاضر این مسئله فرعی نیز به نوبه خود مهم می باشد. به همین علت اغلب مردم در هنگام خرید لوستر علاوه بر مبحث نورپردازی، به مدل و ابعاد آن نیز توجه می کنند.

مهمترین نکته ای که در خصوص روشنایی لوستر حبابی باید ذکر کرد؛ این است که میزان نور ساطع شده از این لوازم، کاملاً وابسته به نوع و تعداد لامپ ها می باشد.
لامپ های ال ای دی و اس ام دی، رایج ترین و بهترین لامپ هایی هستند که برای لوسترها استفاده می شوند.

مهم ترین ویژگی ها و مزایای لامپ ال ای دی، توان و بازدهی بالا می باشد. همچنین این لامپ ها نسبت به محصولات مشابه حوزه خود، طول عمر بالاتری دارند. شایان ذکر است که طول عمر ال ای دی ها با خاموش و روشن کردن کم نشده و به مدت زمان روشنایی آنها بستگی دارد.

در مورد میزان نوردهی و روشنایی لامپ های اس ام دی، باید گفت که این محصولات را نسل جدید لامپ های ال ای دی تعریف می کنند. این لامپ ها حاصل کنار هم قرار گرفتن چندین لامپ ال ای دی می باشند.
با توجه به آنچه بیان شد؛ مشخصات لامپ های اس ام دی، مشابه ال ای دی بوده اما طول عمر بالاتر و توان روشنایی بیشتری دارند.

مرکز پخش لوستر حبابی

مرکز پخش لوستر حبابیمرکز پخش لوستر حبابی را می توان به عنوان یکی از بهترین منابع فروش این کالای مهم تعریف نمود.
در حال حاضر لوستر، یکی از بهترین لوازم روشنایی است که با تنوع فوق العاده ای طراحی و ساخته می شود. علت رونق تولید و میزان پخش بالای لوستر را می توان به استقبال اقشار مختلف مردم از آن نسبت داد.

هر چند که لوستر به خودی خود کالای لوکس و گران قیمتی به شمار می رود اما در حالت کلی نباید تصور کرد که برای داشتن آن حتما باید هزینه زیادی پرداخت شود زیرا در حال حاضر با نمونه های ساده و در عین حال شیک لوستر مواجه می باشیم.

لوسترهای حبابی از جمله مناسب ترین نمونه هایی هستند که افراد با هر توان مالی می توانند آنها را خریداری کنند. به عبارت بهتر تنوع لوستر حبابی در حدی است که با هر بودجه ای قابل تهیه باشد. همچنین این لوسترها اغلب سلیقه ها را پوشش می دهند.

لوستر حبابی، گروهی از لوسترهای موجود در بازار را در بر می گیرد. برخی از آنها حاوی چند گوی کوچک یا حباب چسبیده به یکدیگر هستند اما بعضی دیگر از چند حباب آویزان تشکیل شده اند. بخش قابل توجهی از مدل های جدید لوستر حبابی نیز هر دو نمونه را در بر می گیرند؛ یعنی از گوی های حبابی کوچک یا بزرگ آویزان و غیر آویزان تشکیل شده اند.

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده لوستر شاخه ای در بازار

لوستر شاخه ای یکی از پر طرفدار ترین محصولات روشنایی محسوب می شود که بر اساس شکل ظاهری، جنس بدنه، برند سازنده در انواع و اقسام مختلفی تولید می شود که هر یک از ان

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما