فروش لوستر
خانه / لوستر / فروش لوستر کریستالی در تهران

فروش لوستر کریستالی در تهران

لوستر ها از جمله مهم ترین و تاثیر گذار ترین تجهیزات دکوراسیون داخلی محسوب می شوند که همواره مورد توجه بسیاری از طراحان دکوراسیون قرار دارند. زیرا این محصول به تنهایی تاثیر بسیاری در دکوراسیون فضا می گذارد. لوستر ها از لحاظ شکل ظاهری انواع گوناگونی دارند که یکی از پر طرفدار ترین انواع لوستر ها، لوستر کریستالی است که همواره اکثر مشتریان علاقه بسیاری به این لوستر ها دارند و خرید آن ها را در اولویت انتخاب های خود قرار می‌ دهند. زیرا ظرافتی که در طراحی این لوستر های کریستالی به کار رفته است، زیبایی منحصر به فردی در محیط ایجاد می کند.

فروش لوستر کریستالی در تهران

مشخصات لوستر کریستالی

مشخصات لوستر کریستالیمشخصات لوسترها از جمله معیار هایی است که خریداران هنگام خرید این محصول به آن توجه دارند، این مشخصات شامل ابعاد و اندازه، برند سازنده و غیره است که در ادامه قصد داریم به بررسی هر یک از این مشخصات بپردازیم.

ابعاد و اندازه لوستر های کریستالی از جمله مشخصاتی است که خریداران توجه بسیاری به آن نشان می دهند، زیرا لوسترها همواره باید متناسب با ابعاد و اندازه فضای مورد نظر خریداری شوند تا بتوانند تاثیر مثبتی را در دکوراسیون داخلی فضاها ایجاد کنند از همین جهت تولید کنندگان این لوسترها را در متنوع ترین ابعاد و اندازه ها تولید می کنند.

از دیگر مشخصاتی که باعث شده است لوسترها از یکدیگر متمایز شوند و خریداران همواره به آن توجه دارند، تعداد و سایز سر پیچ های لامپ است که این لوسترها در خود جای می دهند. هر چقدر لوسترها تعداد بیشتری سرپیچ لامپ را در خود جای دهند، می‌توانند نور بیشتری را در فضا ایجاد کنند. معمولاً لوسترهایی که لامپ بیشتری را در خود جای می دهد  برای فضاهای بسیار بزرگ در نظر گرفته می‌شوند.

البته نکته‌ ای که قابل ذکر است این است که هر چقدر لوستر ها تعداد بیشتری سرپیچ را درون خود جای دهند، سایز سر پیچ ها کمتر در نظر گرفته می شود تا بتوان لامپ های ظریف تری را در لوسترها کار گذاشت. زیرا اگر در لوستر های بزرگ سر پیچ های بزرگی کار گذاشته شود، لذا لامپ های بزرگی که بر روی آن ها نصب می شوند، تاثیر بسیار منفی در زیبایی و ظاهر لوستر ایجاد می کنند.

در واقع کریستال ها بدین منظور در این لوستر ها کار گذاشته شده اند که بتوانند تا حدی لامپ ها را در میان خود پنهان کنند تا در نهایت ظاهر این لوستر ها به گونه‌ ای به نظر برسد که گویا نور از کریستال های آن خارج می شود لذا در این صورت از زیبایی منحصر به فردی برخوردار می‌ شوند.

معرفی انواع لوستر کریستالی

امروزه تولید کنندگان بسیاری در سراسر جهان به تولید لوستر های کریستالی، فعالیت دارند و همواره سعی دارند تا در روند تولید این محصول استاندارد های جهانی را رعایت کنند تا بتوانند مرغوب ترین و با کیفیت ترین محصول را در اختیار مشتریان قرار دهند.

همچنین تولید کنندگان، لوسترهای کریستالی را در انواع و اقسام مختلفی تولید و در بازارهای جهانی عرضه می‌کنند که این انواع بسته به فاکتورهایی است که ما در ادامه قصد داریم این فاکتور ها را بررسی کنیم.

یکی از فاکتورهایی که باعث شده است توسط رویکردی ستادی به انواع و اقسام مختلفی تقسیم بندی می شوند سبک های متفاوت دکوراسیون داخلی است و طرح های لوستر کریستالی بر اساس سبک های دکوراسیون منازل طراحی می شوند. به طور مثال یکی از انواع لوستر های کریستالی لوستر های مدرن هستند که یکی از پرفروش ترین و پرطرفدار ترین لوسترهایی اند که بازار فروش شان از رونق قابل توجهی برخوردار است.

زیرا سبک مدرن سبکی ساده و شیک است و تمام زیبایی آن در سادگی آن است و از آن جایی که این لوسترها در طراحی شان از سبک مدرن الهام گرفته شده است لذا به دلیل سادگی که در ظاهر خود دارند، می‌توانند به راحتی خود را با تمامی المان های موجود در فضا هماهنگ کنند و یک هماهنگی چشم نوازی را در فضا به وجود بیاورند که این هماهنگی تاثیر بسیار زیبایی در دکوراسیون منازل دارد.

لوسترهای کریستالی کلاسیک یکی دیگر از انواع لوسترهایی است که معمولاً مورد توجه افراد تجمل گرا قرار می گیرند. در واقع این لوسترها متناسب با سبک دکوراسیون کلاسیک، طراحی شده اند و معمولاً از طرح‌ های شلوغ و تجملاتی در طراحی این لوسترها به کار رفته است. زیرا منازل و فضا هایی که از طراحی و المان هایشان از دکوراسیون کلاسیک و سلطنتی پیروی می‌کنند، نمی‌توانند با هر نوع لوستر و صنایع روشنایی خود را تطابق دهند و لوستر کلاسیک تنها مناسب‌ترین گزینه برای این‌ گونه فضاها است که معمولاً به دلیل دقت و کار زیادی که بر روی طراحی این نوع لوسترها انجام شده است، قیمت بالاتری نسبت به لوستر های مدرن دارند.

همچنین ابعاد و اندازه فضاهای مختلف از جمله عواملی است که در تنوع لوستر های کریستالی تاثیر چشم گیری داشته است. زیرا یکی از فاکتور هایی که خریداران هنگام خرید لوستر در نظر دارند، ابعاد و اندازه فضای مورد نظرشان است. زیرا اگر به این فاکتور توجه نشود و به طور مثال برای فضای کوچک، لوستری با ابعاد بزرگ در نظر گرفته شود، نه تنها تأثیر مثبتی در زیبایی فضای مورد نظر ایجاد نمی شود، بلکه آن فضا به یک فضایی غیر قابل تحمل تبدیل می شود.

از همین جهت تولید کنندگان به این نکته توجه بسیار زیادی می کنند و معمولا لوسترهای پذیرایی را در ابعاد و اندازه های بیشتری نسبت به لوسترهایی که برای اتاق خواب ها طراحی می‌کنند، در نظر می‌گیرند. البته لازم به ذکر است که از آن جایی که ابعاد اندازه هال و پذیرایی منازل با یک دیگر متفاوت است، لوستر های پذیرایی از لحاظ ابعاد و اندازه دارای تنوع زیادی هستند.

از آن جایی که تولید کنندگان بسیاری در سراسر جهان به تولید انواع لوستر های کریستالی فعالیت دارند، لذا لوسترهای کریستالی از نظر برند سازنده، در دو نوع ایرانی و خارجی در بازار موجود هستند. بسیاری از خریداران تصور دارند که لوستر های ایرانی از لحاظ کیفیت با لوستر های خارجی تفاوت بسیاری دارند اما این یک تصور کاملاً غلط است.

زیرا با پیشرفت علم و تکنولوژی و نفوذ آن در صنعت ایران، تولید کنندگان ایرانی همواره سعی دارند تا با کیفیت ترین لوستر های کریستالی ایرانی را تولید و در بازارهای مربوطه عرضه کنند که این لوستر های کریستالی ایرانی، از لحاظ کیفیت چیزی از لوسترهای خارجی کم ندارند و حتی در این عرصه با آن ها در رقابت هستند. همچنین نکته‌ای که قابل توجه است این است که قیمت شان بسیار مناسب تر است قیمت لوستر های خارجی است.

موارد کاربردی لوستر کریستالی

موارد کاربردی لوستر کریستالیکاربرد لوستر کریستالی یکی از عواملی است که باعث شده است لوستر های کریستالی در انواع مختلفی تولید شوند. زیرا نوع کاربری لوسترها به میزان نور دهی شان وابسته است به طور مثال برخی از لوسترها کریستالی مخصوص اتاق خواب ها طراحی شده اند و نمی توان آن ها را در مکان‌ های دیگر منازل، مانند پذیرایی و یا آشپزخانه استفاده کرد.

زیرا نور دهی این گونه لوستر های کریستالی که برای اتاق خواب ها طراحی شده اند، به گونه ای است که نوری بسیار ملایمی را در فضا ایجاد می‌کنند زیرا اتاق خواب  مکانی برای استراحت است و شما هنگامی که روز طولانی و سختی را پشت سر گذاشته اید، تنها استراحت در اتاق خوابتان می تواند شما را آرام کند و همچنین یکی از مهمترین عواملی که در میزان آرامش و انرژی اتاق خواب تاثیرگذار است، نور دهی لوستر های این فضا است.

از همین جهت اکثر تولیدکنندگان سعی کرده اند که در کریستال های لوستر اتاق خواب، رنگ هایی را تزریق کنند تا کمی از میزان نور دهی شان کاسته شود و نور ملایمی را در فضا ایجاد کنند. نور لامپ با برخورد به کریستال های رنگی نور های بسیار زیبا و رمانتیکی را در فضا ایجاد می‌کنند که این نور ها تاثیر مثبتی بر میزان آرامش و انرژی اتاق شما دارند.

یکی دیگر از انواع لوستر کریستالی، لوسترهایی است که برای پذیرایی طراحی شده اند. در واقع این لوسترها علاوه بر نور دهی، جنبه دکوراتیوی دارند. از همین جهت تولیدکنندگان این محصول نهایت سلیقه و خلاقیت را در طراحی لوستر های کریستالی پذیرایی به کار برده اند تا در نهایت بتوانند، زیباترین محصول را تولید کنند در اختیار خریداران قرار دهند.

لوستر های پذیرایی باید به گونه‌ ای باشند که نور را به صورت یکنواخت در فضای اطراف پخش کنند و بتوانند نور مورد نیاز و کافی را برای افراد به فراهم کنند. معمولاً لوستر های کریستالی که برای پذیرایی در نظر گرفته شده اند، جزو پرفروش ترین و پر طرفدار ترین لوسترهای کریستالی هستند. زیرا این لوستر ها تاثیر بسیار چشم گیری در زیبایی هال پذیرایی منازل دارند و فضای اطراف را به فضایی شیک و مجلل تبدیل می‌کنند.

راه های تشخیص لوستر کریستالی درجه یک

از آن جایی که لوستر های کریستالی توسط تولید کنندگان بسیاری در سراسر جهان تولید می شوند، لذا دارای کیفیت های متنوعی هستند و به همین جهت خریداران همواره باید برای تشخیص لوستر کریستالی درجه یک از یک سری ویژگی هایی که نشان دهنده ی کیفیت محصول است، آگاهی داشته باشند تا با تکیه بر این آگاهی بتوانند انتخاب مناسبی را انجام دهند.

ابتدا بهتر است که خریدارانی که در این زمینه از تجربه کافی و لازم برخوردار نیستند، قبل از خرید این محصول، از افراد با تجربه ای که در حوزه خرید و فروش این محصول مهارت و تجربه کافی دارند مشورت بگیرند تا آنان اطلاعات کامل و دقیقی را در اختیار این افراد قرار دهند و خریداران با استفاده از این اطلاعات بتوانند لوستری متناسب با معیار های مدنظر خود خریداری کنند.

آسان ترین راه برای خرید بهترین و باکیفیت ترین لوستر کریستالی این است که ابتدا قبل از خرید این محصول، برترین‌ برند سازنده لوستر کریستالی را شناسایی کنید و همواره سعی کنید تا محصول مد نظر خود را از بین محصولات تولید شده آن برند انتخاب کنید. زیرا برخی از برند هایی که در حوزه تولید این محصول، به مقام برتر تولید کننده لوستر کریستالی ارتقا پیدا کرده اند، همواره در نظر داشته اند تا با کیفیت ترین مواد اولیه را در روند تولید این محصول به کار ببرند تا در نهایت بتوانند محصولاتی مطابق با استاندارد های جهانی تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهند. به عبارت دیگر نام این نوع برند ها به تنهایی تضمینی برای کیفیت محصول است.

یکی دیگر از راه‌ ها برای تشخیص و آشنایی با ویژگی لوستر کریستالی مراجعه به بستر اینترنت است. در واقع بستر اینترنت مناسب ترین راه برای آشنایی با ویژگی ها و مشخصات انواع محصولات است. زیرا تولید کنندگانی که انواع لوسترها را در این فضای مجازی در معرض فروش قرار می‌دهند، در کنارشان تمامی ویژگی‌ها و مشخصات آن را ذکر می‌کنند تا خریداران با توجه به آن ها بتوانند به صورت کامل با محصول مورد نظر خود آشنا شوند و در صورت اطمینان از کیفیت اقدام به خریداری کنند.

متنوع ترین طرح های لوستر کریستالی

متنوع ترین طرح های لوستر کریستالیاز آن جایی که لوستر کریستالی امروزه مورد توجه بسیاری از مشتریان قرار گرفته است و بازار فروش آن از رونق قابل توجهی برخوردار است و روز به روز بر متقاضیان این محصول افزوده می شود، لذا تولید کنندگان همواره سعی دارند تا در طرح لوستر کریستالی نهایت خلاقیت و سلیقه را به کار ببرند تا در نهایت بتوانند متنوع ترین لوستر ها را در اختیار مشتریان قرار دهند.

تولید کنندگان لوستر کریستالی همواره از متنوع ترین طرح ها در کریستال های این لوستر ها استفاده می کنند تا هر یک از محصولات شکل و ظاهر متفاوتی از دیگر محصولات داشته باشد. به طور مثال یکی از انواع لوستر های کریستالی، لوستر هایی هستند که طرح کریستال هایشان نعلی و یا پر مرغابی نام دارد و دلیل نام گرفتن این کریستال ها به این دلیل است که طرح شان بسیار شبیه نعل  و یا پر مرغابی است که به دلیل شیار ها و تراش هایی که در این کریستال ها کار شده است هنگام برخورد با نور، فضایی دل انگیز و زیبایی را در ایجاد می‌کنند.

آیا لوستر کریستالی برای ادارات مناسب است؟

شاید تعجب کنید که امروزه از لوستر های کریستالی نیز در ادارات به کار می برند. اما نکته‌ای که قابل ذکر است این است که معمولاً لوستر های کریستالی مدرن برای این گونه فضا ها در نظر گرفته می شود زیرا فضا های اداری، فضایی کاملا رسمی و ساده است و از آن جایی که لوستر های مدرن در ساده ترین شکل طراحی شده اند و تمام زیبایی شان در سادگی است لذا مناسب برای این گونه فضاها نیز هستند که می توانند تاثیر بسیار مثبتی در حال و هوای ادارات ایجاد کنند.

فروش انواع لوستر کریستالی

فروش انواع لوستر کریستالی این نکته قابل ذکر است که این سایت یکی از معتبرترین مراکز فروش لوستر کریستالی است که همواره سعی دارد با کیفیت ترین و متنوع ترین لوستر ها را جهت فروش در نظر بگیرد و با قیمتی مناسب در اختیار خریداران قرار دهد.

شما نیز اگر به دنبال خرید لوستر کریستالی هستید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط خرید این محصول می توانید از طریق راه های ارتباطی با مشاوران و پشتیبانان سایت تماس برقرار کنید تا آنان اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده لوستر شاخه ای در بازار

لوستر شاخه ای یکی از پر طرفدار ترین محصولات روشنایی محسوب می شود که بر اساس شکل ظاهری، جنس بدنه، برند سازنده در انواع و اقسام مختلفی تولید می شود که هر یک از ان

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما