فروش لوستر
خانه / لوستر / پخش کننده لوستر صفحه ای با تخفیف استثنایی

پخش کننده لوستر صفحه ای با تخفیف استثنایی

امروزه با مدرن تر شدن سبک زندگی مردم و اسقبال آن ها از وسایل شیک و آنتیک، کار برای افراد و تولیدی های لوازم خانگی، سخت تر شده است؛ چرا که مردم به دنبال راهی برای متفاوت دیده شدن هستند. هر چقدر یک ابزار خاص تر باشد، استقبال مردم هم از آن بیش تر می شود.

لوستر ها؛ یکی از وسایل های تزئینی منازل و اماکن به حساب می آیند که امروزه افراد، استقبال زیادی از این مدل وسایل دارند.

ما با انواع بسیاری از لوسترها مواجه هستیم؛ که یکی از این انواع بی شمار آن ها، لوستر صفحه ای می باشد.

استفاده از لوستر های صفحه ای، به تازگی به دلیل طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد آن، باب شده است و خانه ها و اماکن زیادی وجود دارند که در حال استفاده از این محصول زیبا هستند.

پخش کننده لوستر صفحه ای با تخفیف استثنایی

ساخت لوستر صفحه ای دست ساز

ساخت لوستر صفحه ای دست ساز

ساخت لوستر به کشور فرانسه بر می گردد. فرانسه امروزه یکی از تولید کنندگان بسیار موفق در ساخت این قبیل محصولات است که به صادرات گسترده لوستر هم می پردازد.

ساخت لوستر صفحه ای، به صورت دست ساز، کار زیاد سختی هم نمی تواند باشد؛ کافی است که اندکی مهارت، با کمی وسایل تخصصی، داشته باشیم.

برای ساخت لوستر  دست ساز؛ در ابتدا ما باید پایه اصلی کار را داشته باشیم. این پایه، می تواند مقوا یا پایه رزینی باشد.

در مرحله بعد باید با دریل، یک سری نقطه و یا سوراخ هایی را در سطح پایه به ‌‌‌‌‌وجود آوریم. ما می توانیم با چسب های خاصی یک شکل سه بعدی به کار خود دهیم، که البته در صورت نداشتن چسب، می توانیم از نخ های پلاستیکی هم استفاده کنیم.

حال باید جای لامپ ها را مشخص کنیم. در این زمان ما با یک لوستر زیبای ساده و دست ساز، مواجه هستیم.

علل گرانی لوستر صفحه ای

اما لوستر های مدل صفحه ای، بیش تر در حال و اتاق پذیرایی کاربرد دارد؛ چرا که یکی از انواع مدل لوستر های سنگین، به حساب می آید.

استفاده لوستر صفحه ای بسیار زیاد است؛ چرا که این مدل از لوستر، برای سقف های کوتاه که امروزه بسیاری از ساختمان ها این گونه اند مناسب تر است.

این نوع از لوستر، در جنس های مختلفی هم تولید می شوند که می توان به؛ جنس چوبی، کریستالی، برنزی، رنگ طلا و… اشاره کرد.

استفاده از رنگ و نوع لامپ هم بسیار مؤثر در نشان دادن لوستر است و باید با آن هم خوانی داشته باشد.

اما قیمت لوستر هم برای اغلب افراد و خانواده ها بسیار مهم است. برای کسانی که می خواهند لوستر ارزان تری را تهیه کنند؛ بهترین لوستر، لوستر ساخت چین است که هم تنوع رنگ خوبی دارد و هم در مدل های مختلفی تولید می شود. اما داریم لوستر هایی که بسیار قیمتی اند و هر کسی نمی تواند سراغ آن را از فروشنده بگیرد که از این قبیل لوستر ها، لوستر های ساخت ترکیه و یا لوستر های اروپایی از جمله فرانسه است، که دارای کیفیتی در حد اعلی هستند.

گرانی لوستر صفحه ای، به مسائل گوناگونی ربط دارد.

عوامل بسیار زیادی علاوه بر کشور سازنده، در قیمت لوستر تاثیر گذارند که یکی از آن ها می تواند، کاربرد لوستر در فضا باشد. 

در واقع لوستر مناسب برای آشپزخانه، با لوستر اتاق کودک دارای قیمت متفاوتی است. مثلاً در لوستر اتاق کودک، معمولا از برنز استفاده نمی شود؛ در حالی که برای اتاق پذیرایی، استفاده از این فلز، بسیار تاثیرگذار در زیبایی آن است و اکثر خریداران از لوستر پذیرایی ساخته شده با فلز برنز، استفاده می کنند.

اما جنس بدنه در لوستر صفحه ای بسیار مهم است؛ این بدنه می تواند از جنس چوب، برنز، کریستال و یا سایر متریال های موجود در بازار باشد. مثلاً لوستر برنزی، به طبع بسیار گران تر از لوستر چوبی است.

اما در خود انواع لوستر های صفحه ای مدل برنزی هم، تفاوت قیمت بسیار زیاد است؛ چرا که بر اساس آلیاژ به کار رفته در آن، ناخالصی و همچنین مقدار و وزن فلز مورد استفاده، قیمت گذاری می شود‌.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار تعداد شاخه های مورد استفاده در لوستر است. در واقع مهم ترین عامل در قیمت همین می تواند باشد. هرچه تعداد شاخه های کاربردی در لوستر بیشتر باشد، قیمت لوستر هم بالا تر می رود. بنابراین افرادی که می خواهند لوستر با قیمت پایین تری را خریداری کنند، باید دنبال لوستر های با تعداد شاخه های پایین تر بگردند. به طور کلی هر چه تعداد شاخه ها در لوستر پایین تر باشد، مقدار مواد مصرفی در کل لوستر هم پایین تر می آید.

اما یکی دیگر از عوامل، برند داخلی یا خارجی بودن آن است اگر ما بخواهیم لوستر با قیمت مناسب تری را خریداری کنیم، بهتر است که ساخت داخل کشور باشد و اگر هم، چنین چیزی مقدر نبود، بهتر است برای کم کردن هزینه، از مدل چینی آن استفاده کنیم.

راه برق انداختن لوستر های صفحه ای

راه برق انداختن لوستر های صفحه ای

اما لوسترها، زمانی می توانند محیط را زیبا و دلپسند نشان دهند که تمییز و براق باشند، در غیر این صورت بیش تر باعث دل زدگی محیط می شوند.

راه های بسیاری برای تمییز کردن و برق انداختن لوستر وجود دارد که ما در این قسمت به اختصار به معرفی این قبیل راه ها می پردازیم.

ممکن است که به خاطر عوامل زیادی مثل؛ گردو غبار، آلودگی هوا و… ما با لوستر هایی در منزل مواجه شویم که بسیار کثیف اند. برای این کار نیاز به روش هایی برای تمیز کردن لوستر است.

در مرحله اول ما باید از قطع بودن برق مطمئن باشیم؛ چرا که عدم قطع بودن موقت برق، باعث برق گرفتگی و حوادث غیر مترقبه خواهد شد.

ما همچنین باید همه‌ی لامپ ها را از لوستر جدا کنیم. در این مرحله ابتدا با یک دستمال تمییز، گرد و غبار را از لوستر پاک می کنیم‌.

اما تمییز کردن مؤثر لوستر، به نوع و جنس آن هم مربوط می شود. مثلاً در مورد لوسترهای مدل کریستالی، بهتر است که گوی های آن را جدا کنیم که این کار باعث تمیز شدن بهتر آن می شود. اما اگر این کار مقدور نبود، می توانیم آن را با دستمال مناسب هم پاک کنیم.

اگر بخواهیم لوستر را برای تمییز کردن پایین آوریم؛ ما باید در جایی که لوستر را  پایین قرار می دهیم؛  یک چیز نرم هم قرار دهیم، که لوستر آسیبی را متحمل نشود. اگر سطح زبری را برای این کار انتخاب کنیم، امکان شکستن لوستر، بسیار بالا است.

اما اگر بخواهیم لوستر را در سر جای خودش، در سقف، تمییز کنیم ابتدا باز هم باید یک پارچه را در زیر آن قرار دهیم که خاک و یا آب به سرامیک نریزد. در مرحله بعد، باید آب به همراه الکلی که در آن مخلوط است را در داخل ظرفی ریخته و بعد بلور های لوستر را در داخل آن به آرامی قرار دهیم. اگر در این صورت لوستر را تمییز کنیم؛ لکه ای بر روی لوستر قرار نخواهد گرفت و بلور های آن به راحتی خشک خواهند شد. 

اما یکی دیگر از روش های شستن لوستر، شستن آن با آب و سرکه می باشد که خاصیت ضد عفونی کردن لوستر را هم دارد.

اگر ما بتوانیم گوی های لوستر را از هم جدا کنیم، لوستر ما بهتر تمیز خواهد شد. فقط باید دقت کنیم که گوی ها را در انتهای کار اشتباهی به بدنه اصلی متصل نکنیم.

برای اینکه ما لوستر براقی داشته باشیم، استفاده از سرکه، از جمله سرکه سفید بسیار مهم است. برای این کار می توانیم از برس هم استفاده کنیم.

اما یکی دیگر از روش های مؤثر در تمیز کردن و براق کردن آن، خیساندن لوستر در آب داغ، به همراه ماده شست و شوی مناسب است.

استفاده از خمیر دندان هم، راه خوبی برای براق کردن لوستر ما می باشد، که در از بین بردن خط و خش و یا پریدگی کوچک ایجاد شده روی لوستر، بسیار مؤثر است.

لوستر های صفحه ای مدل برنزی را با لیمو ترش هم می توان تمیز و براق کرد. که برای این کار باید برس یا مسواکی را آغشته به آب لیمو ترش کنیم و با حوصله تمام، آن را به لوستر اضافه کنیم و در مرحله بعد، با یک حوله نرم آن را پاک کنیم.

اما نکته بسیار مهم در تمییز کردن لوستر، این است که از استفاده شوینده های قوی و یا وایتکس باید جدا دوری کنیم؛ چرا که این ها خاصیت خورندگی بالایی دارند و آسیب های جبران ناپذیری را به لوستر وارد می کنند، و حتی آن را به رنگ سیاه و تیرگی نیز می کشانند.

 

لوستر های صفحه برای استفاده در فضاهای مختلف

اما ما نمی توانیم هر مدل لوستری را در هر جا و مکانی استفاده کنیم. به عنوان مثال، لوسترهای حبابی، به هیچ عنوان در سالن پذیرایی استفاده نمی شوند؛ در حالیکه همین مدل لوستر ها برای اتاق خواب بسیار زیباکننده می تواند باشد.

اما استفاده از لوستر، در جاهای بسیاری مناسب است و برای استفاده از مدل های مختلف لوستر، باید به مکان استفاده از آن هم دقت کنیم.

به عنوان مثال؛ ما برای مکان های مختلف، لوستر های مناسب را می توانیم داشته باشیم.

این مکان ها شامل: آشپزخانه، پذیرایی، اتاق نشیمن، اتاق خواب، سالن های اداری، راهروها، تالارها، رستوران ها و…می باشد، که ما برای هر یک از این اماکن، لوستر مناسب آن را هم داریم.

در آشپزخانه و دیگر اتاق های منزل و… باید لوستر متناسب با آن مکان را انتخاب کنیم که نور کافی را در اختیار افراد بگذارد. مثلا در آشپزخانه ها به علت کثیفی محیط و نیاز به آشپزی، باید علاوه بر نور مناسب به مقاومت و راحتی لوستر در تمیز کردن نیز توجه شود. در صورتی که برای اتاق خواب یا اتاق کودک، باید روشنایی را متناسب با چیزهای دیگر سنجید.

اما لوستر های صفحه ای که آویز آنها بلند نیست، کاربرد خاص خود را دارند. این لوستر ها مستقیما به سقف وصل شده و زنجیر بین پایه و بدنه‌ اصلی آن ها بسیار کوتاه است.

این مدل از لوستر ها، برای منازلی با سقف کوتاه مناسب هستند. 

مراحل تهیه و توزیع انواع لوستر

مراحل تهیه و توزیع انواع لوستر

اما شرکت های تولیدی داخلی بسیار زیادی وجود دارند که به این نیاز مهم بازار پاسخ گفته اند و در حال تولید انواع لوستر های زیبا که کاربردی هم هستند، می پردازند.

علاوه بر شرکت های داخلی، بسیاری از برندها و شرکت های خارجی به خاک ایران، محصولات زیبا باکیفیت خود را صادر می کنند، که از آن ها می توانیم به ترکیه، چین و فرانسه اشاره کنیم که بیش تر بازار را در دست گرفته اند.

برای تهیه لوستر مورد استفاده خود، می توانیم به مراکز خرید و فروشگاه های بسیاری هم مراجعه کنیم و در این اماکن، به لوستر مورد نظر خود دست یابیم. 

اما فروشگاه های اینترنتی بسیاری هم موجود هستند، که به ارائه محصولاتی از این قبیل می پردازند و سهم بالایی از بازار را در دست گرفته اند.

در واقع شرکت های تولیدی بسیاری، در حال حاضر در حال کار کردن هستند که به مشتریان خود، بسیار بها داده ‌‌‌‌‌و حتی به مشاوره رایگان آن ها هم می پردازند. 

شکل صحیح استفاده از لوستر

نکاتی را که در هنگام خرید لوستر باید به آن دقت کنیم نکات مهمی اند؛ چرا که در صورتی که به آن ها توجهی نشود، حتی زیباترین و گران بهاترین نوع لوستر هم، بسیار خز و زننده نشان داده می شود.

مثلاً ما باید متناسب با فضا و متراژ سالن و اتاق، لوستر خود را انتخاب کنیم، که نه بزرگ تر از مکان ما باشد و نه آنقدر کوچک باشد که به منزله وصل کردن لامپی در اتاق است.

مورد بعدی که بسیار هم مهم است؛ ارتفاع مکان ما می باشد که اگر ما دارای سقف کوتاهی هستیم، نباید از لوسترهای آویز بلند استفاده کنیم. 

مورد بعدی هم این است که به تعداد شاخه های آن بسیار دقت کنیم؛ اینکه آنقدر زیاد نباشد که مجبور شویم لامپ های زیادی هم به طبع به آن وصل کنیم و ایجاد دلزدگی کند.

پخش بهترین لوستر صفحه ای با قیمت مناسب

پخش بهترین لوستر صفحه ای با قیمت مناسب

در ایران و همچنین در سطح جهانی، انواع و اقسام لوسترها موجود هستند که فروشندگان زیادی در صدد برآمده اند که بتوانند مدل های بیش تری را به فروشگاه خود بیاورند.

توزیع لوستر، بسیار زیاد است؛ و در هر شهری چندین مرکز خرید لوستر وجود دارد.

فروشگاه های بسیاری وجود دارند که حتی تا پانصد مدل از لوستر ها را به فروشگاه خود آورده اند که دست خریداران، برای انتخاب باز باشد.

اما در مراکز استان ها و تهران، بهترین مدل های لوستر را شاهد هستیم؛ که همواره افراد زیادی را برای خرید، روانه این شهر ها می کنند.

اما پخش لوستر صفحه ای، در ایران جای خود را پیدا کرده است و مراکز خرید بسیاری وجود دارند که به عرضه، چه به صورت عمده و چه تک فروشی، می پردازند.

مطلب پیشنهادی

عرضه کننده لوستر شاخه ای در بازار

لوستر شاخه ای یکی از پر طرفدار ترین محصولات روشنایی محسوب می شود که بر اساس شکل ظاهری، جنس بدنه، برند سازنده در انواع و اقسام مختلفی تولید می شود که هر یک از ان

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما